All Activity

This stream auto-updates   

 1. Earlier
 2. R.I.P Serveris ??? 

 3. Nepriimtas, pildyti anketas tik tie kurie turi jau 16m.
 4. Nepriimtas, nemačiau tavęs niekada serveryje, arba esi naujokas, pildyk kita syki  
 5. Big*

  Priimtas, susisiek per skype: mindaugasj22
 6. Agent 007

  Sveikas, nei karto nemačiau tavęs serveryje ir kiek matau esi naujokas, tad šiandien čia rytoj jau būsi kitur, siūlau daugiau projekte praleisti laiko, tada manau ir bus galima kažką pildyti.  Atmesta.
 7. Agent 007

  Slapyvardis žaidime: Agent 007 Tikras vardas: Simonas Amžius: 16 Skypė ID: simonukas159789 Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Nesenai startavęs serveris, tai keletas dienų Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? 2-4h Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Jūms spręsti, jūsų projektas. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.: Esu Simonas, iš Panebėžio, mėgstu sportą. Pasiūlyčiau šiam serveriui toliau tobulėti.
 8. Pasiūlymas

  Na yra,bet kodėl gi nepadarius klanu,būtų smagu bet tie klanai kaip siūliau to dar nėra niekur nebent anglu srw ir kt
 9. Pasiūlymas

  Pasiūlei šias įdėjas, kurios jau yra įgyvendintos kituose projektuose, jokios čia idėjos. Idėjos turi būti unikalios tada manau butu kažkuom vertos susimastyti.
 10. Pasiūlymas

  Sveiki,siūlau padaryti taip jog serveryje išvisa būtų 30 roundu ir kas 15 roundu permestu visus i kitas puses,ir pvz pražaidus tuos 30 roundu pakutini 30 laimėta ar pralaimėta,būtų taip jog ekranas užtemsta nk nematom ir įvykst auto balsavimas išsirinkus map atblanksta ir toliau zaidziam kol pakeis arba tiesiog pratesem visą. Dar turiu viena pasiūlymai tai,jog įdėta prie "Z" Valdymo meniu įdėtu "clan's" Butu smagu pvz: reiktu koki 2-4k pinigu susikurt clan ir gali kitus kviesti i savo klan ir pnš,galėtu paskui ten vykst įvairūs klanu kovos ar kažkas tokio,ten susimeta klanu Lyderiai saibas ir laimėjas clan pasiema viska,bet tam galėtu but atsikiras serveri   Būtų matau smagu,balsuokit kaip jums įdėjos :0
 11. Big*

    Slapyvardis žaidime: Big* Tikras vardas: Lukas Amžius: 17 Skypė ID: lukaslt420 Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? 1.5 mėnėsio. Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? 2-4 valandas, kartais ir daugiau. Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Todėl, kad aš praleidžiu ganėtinai daug laiko šiame serveryje, ir manau būčiau visai neblogas prižiūrėtojas. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, idėjas ir pan.: Esu paprastas ir bendraujantis žmogus, lengvai randu kalbą su kitais žmonėmis. Mano pasiūlymai būtų: į serverį įdėti /voteban komanda, įdėti daugiau skinu, ir  tarkim, kad po kiekvieno round'o rašytu per vidurį žaidėja, kuris padarė daugiausia kill'u, tai pat siūlyčiau į serverį įdėti radiją.
 12.   Slapyvardis žaidime: #KuKu*_* Tikras vardas: Modestas Amžius: 15-iką 2001-09-14 Skypė ID: mbudulis Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Serveryje esu naujokas, pradėjau žaisti prieš keletą dienų ir iškarto pastebėjau, kad trūksta prižiūrėtojų, tai pat ir pagalbos Mindaugui iš prižiūrėtojų pusės. Kiek laiko per dieną skirsite serveriui?  1-2valandas dieną, naktimis 1h, būnant namie ir ilgiau. Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Nesu tas pats geriausias prižiūrėtojas, kuriems nebūtu šansų prieš manę, bet galiu pasigirti tuo, kad esu labai į savo paskirtas pareigas žiurintis žmogus. esu bendraujantis, to reikia prižiūrėtojui, pagelbėjų kai to labai reikia, nesikeikių / neįžeidinėjų kitų (išskyrus, jeigu jie tikrai jau peržengė ribą). Tai pat kaip ir jau sakiau trūksta tvirto prižiūrėtojų komandos kuri padėtu ir administracijai ir prižiūrėtu serverį, tai aš ir prisidėčiau prie to. Pliusas manyje yra ir tai, kad galiu kalbėti 4-iomis kalbomis t.y (Lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių) tuo noriu pasakyti, kad jeigu ateis iš kitų šalių žaidėjai ir prašys pagalbos mano parašytomis kalbomis jiems galėsiu padėti. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan. Esu Modestas, man 15-iką metų, jau 3 metus gyvenu vokietijoje, laisvalaikis mano yra draugai, sportas, tai pat ir kompiuteris, esu savim pasitikintis žmogus, nepalieku problemos neišsprestos, kilus klausimams padedu kiek galiu, paskirta darbą atliekų iki galo. Taipogi laukių ir forumo lankytojų komentarų ar aš esu tinkamas prižiūrėtojas šiam serveriui, labai ačiū ir sėkmės kitiems pildantiems. SU PAGARBA MODESTAS (#KuKu*_*)
 13. Slapyvardis žaidime: Kayn (Kor) Tikras vardas: Laurynas Amžius: 17 Skypė ID: avokadas.ananasas Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Šiuo metu , projekta varda pamačiau pirma kart Supergames.lt (žaidimų forumo tinklalapį) , tai sugalvojau užsukti ir prisiminti Counter-strike 1.6 žaidimo esme , o jei prie esmės projekte esu apie - 1h Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Čia priklauso kiek laiko bus , tačiau manau bus skiriama 2-4h. Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Mano manymu , truksta jums prižiūrėtojų , kurie padėtu vystyti projekta. O viskas kita priklauso nuo jūsų , nesu tas pagirirunas ir girti tik save. (visi esame lygus) .  Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.: Kągi esu Laurynas , 17-likos metų. Counter-strike žaidžiau kažkur prieš 1-2 men. Turėjau tiek savo projektu , tiek dirbau ties kitais projektas. Ties prižiūrėtojų pareigom problemu neiškiltu. (Jei kas domins labiau , parašykit temoje atsakysiu).
 14. Kodel y priz nepriimiai gi aktyvus esu gan tiktais vakarais teprisijungi..

  1. SaJaN.

   Taigi greit bus man tas 16 rugpjucio 19

    

 15. Airidelis :D

  Priimtas, nes ir taip jau trūksta prižiūrėtojų.
 16. SaJaN į prižiūrietojų pareigas

  Nepriimtas! Tema rakinama.
 17. Slapyvardis žaidime: SaJaN. Tikras vardas: Ernestas Amžius: 15. Skypė ID: ernestass. Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Žaidžiu kolkas 2savaites kažkur. Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Jei laisvų dienų bus tai visa diena, o taip tai pasistenksiu kokias 5val. Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Reikia aktyvių prižiūrietojų serveryje tai pamaniau reikia man užpildyti nes esu gan aktyvus, reikia tvarka palaikyti kad nebūtu kokių kenkiejų serveriose, padieti žaidėjams kuriems reikia pagalbos. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.: Esu Ernestas 15m. iš Tauragės. Esu linksmas,padedantis,suteikiantis pagalbos,draugiškas serveryje tai pat ir realybėj. Esu lygus kaip kiti žaidėjai, tenoriu įnešti y serverį kokių naujovių, prižiūrieti serverį, patarti. Stengsius pagelbieti/atsakyti y kiekvienų žaidėjų klausimus. Kad būtų ydomiau padaryti kokių eventų. Būsiu gan griežtas nes reikia tvarkos kaikuriems žaidėjams. Ir pabandysiu padaryti serverį draugiškesni kad nebūtų keiskmažodžių,pravardževimų, bei įžeidinėjimų.  
 18. O koks jusu skype?

 19. Airidelis :D

  Slapyvardis žaidime:Airidelis Tikras vardas:Airidas Amžius:16 Skypė ID:airiuks05 Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje?2-3 svaitės Kiek laiko per dieną skirsite serveriui?2-4 valandas tai tikrai Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus?Na,nes truksta administracijos serveryje,reikia griežtumo,nes kartais per daug jau įsijaučia žaidėjai,ir atsiranda visokių čyteriu ir kt. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.:Na esu Airidas,man yra 16 metų,esu iš Šiaulių.Esu draugiškas,žmogus,mėgstantis paprikolinti,turinti gera humoro jausma,bet taipogi esu ir griežtokas tvarkos tikrai bus serveryje,visi gaus bylos draugas ne draugas nesvarbu visi yra lygus.Esu padedantis,paslaugus,jei ko kam reikės visadą padėsiu kuom tik galėsiu,nepaliksiu bėdoje.O kalbant apie įdėjas,tai jų čia neprirašysi,bet stengsiuosi vienos laikytis t,y prižiūrėti serverį,suteikti gerą žaidima naujokams/senbuviams nuo čyteriūgu.
 20. Cheatas

  Užblokuotas.
 21. Cheatas

  __________| Anketa |__________ 1. Kas cheatino? : Zopa 2. Irodymai (video/foto/demo) : Demo http://www91.zippyshare.com/v/RQzctrRD/file.html___CSA_LT_@_CS_GO.dem 3. Kaip cheatino? : Aim Botas+Auto Shoot   4. Kada tai buvo ? : Šendiena 11-12h 5. Kodėl manote kad jis  cheatino ? : Per dėmo viskas puikiai matosi kodėl ___________________________ ( Šita savo anketa kopijuoti leidžiu ) _____________________________
 22. Prižiūrėtojų anketa   Ieškomi atsakingi, protingi, aktyvūs žmonės, kurie norėtų tapti projekto dalimi bei palaikyti tvarką serveryje, taip pat ir prižiūrėti forumą, skundų skiltis, atsakyti žaidėjams į klausimus ar padėti, šiems prašant jūsų pagalbos per skype ar až. Turėsite būti pavyzdžiu kitiems žaidėjams, laikytis visų žaidėjams ir adminams nustatytų taisyklių be jokių išimčių ir prižiūrėti, kad kiti taip pat jų laikytųsi.   SVARBU: Jei norite tapti prižiūrėtoju serveryje, turite užpildyti šią anketą kuo geriau, kad ji kažkuo mus sužavėtų ir pranoktų kitų pretendentų pateiktas anketas. Bei tinklapyje teks būti ne ką mažiau aktyviems, nei serveryje. Jei manote, kad neatitinkate kurių nors pateiktų reikalavimų ar šiaip atėjote anketą užpildyti "ant prikolo", prašau to nedaryti ir veltui negaišti mūsų laiko. Anketas pildyti N-16.   Slapyvardis žaidime: Tikras vardas: Amžius: Skypė ID: Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.:   INFO: Kad nukopijuoti, pažymėkite tekstą ir spauskite CTRL+C, o kad įklijuoti CTRL+V.   Anketos nebus tikrinamos, jei:   Jose nebus lietuviškų raidžių (ąčęėįšųūž); Parašyta informacija nebus aiški ir tvarkinga; Tekstas bus išryškintas įvairiomis spalvomis, stengiantis išsiskirti iš kitų.   Deja, anketą pildote ne į dailės pamokas, o į serverio prižiūrėtojo pareigas ir turite sužavėti ne teksto margumu, o minčių dėstymo kokybe, turite įrodyti, kuo esate pranašesnis už kitus. Anketai kurti atskirą temą, kurios pavadinimas - jūsų slapyvardis žaidime. Sėkmės!
 23. UZ nieka baninina zjbs :DD sia demo

  Atbanintas, tema rakinama.
 24. UZ nieka baninina zjbs :DD sia demo

  Prigavau pažiurejau demo nusitaikai per siena islendi ir šauni  bai bai walhek
 25. UZ nieka baninina zjbs :DD sia demo

  Mindaugai pažiurek kažkas taisykliu nesilaiko  parašyta aiškiai bus atmesta jei naudosi keiksmažodžius
 26. Load more activity