Mindaugas

Administratorius
 • Turinio skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Profilio daina

Reputacija

10 Good

Apie Mindaugas

 • Rankas
  Advanced Member
 • Gimtadienis 1996.07.08

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.655 profilio peržiūros
 1. R.I.P Serveris ??? 

 2. Nepriimtas, pildyti anketas tik tie kurie turi jau 16m.
 3. Nepriimtas, nemačiau tavęs niekada serveryje, arba esi naujokas, pildyk kita syki  
 4. Big*

  Priimtas, susisiek per skype: mindaugasj22
 5. Agent 007

  Sveikas, nei karto nemačiau tavęs serveryje ir kiek matau esi naujokas, tad šiandien čia rytoj jau būsi kitur, siūlau daugiau projekte praleisti laiko, tada manau ir bus galima kažką pildyti.  Atmesta.
 6. Pasiūlymas

  Pasiūlei šias įdėjas, kurios jau yra įgyvendintos kituose projektuose, jokios čia idėjos. Idėjos turi būti unikalios tada manau butu kažkuom vertos susimastyti.
 7. Kodel y priz nepriimiai gi aktyvus esu gan tiktais vakarais teprisijungi..

  1. SaJaN.

   Taigi greit bus man tas 16 rugpjucio 19

    

 8. Airidelis :D

  Priimtas, nes ir taip jau trūksta prižiūrėtojų.
 9. SaJaN į prižiūrietojų pareigas

  Nepriimtas! Tema rakinama.
 10. O koks jusu skype?

 11. Cheatas

  Užblokuotas.
 12. Prižiūrėtojų anketa   Ieškomi atsakingi, protingi, aktyvūs žmonės, kurie norėtų tapti projekto dalimi bei palaikyti tvarką serveryje, taip pat ir prižiūrėti forumą, skundų skiltis, atsakyti žaidėjams į klausimus ar padėti, šiems prašant jūsų pagalbos per skype ar až. Turėsite būti pavyzdžiu kitiems žaidėjams, laikytis visų žaidėjams ir adminams nustatytų taisyklių be jokių išimčių ir prižiūrėti, kad kiti taip pat jų laikytųsi.   SVARBU: Jei norite tapti prižiūrėtoju serveryje, turite užpildyti šią anketą kuo geriau, kad ji kažkuo mus sužavėtų ir pranoktų kitų pretendentų pateiktas anketas. Bei tinklapyje teks būti ne ką mažiau aktyviems, nei serveryje. Jei manote, kad neatitinkate kurių nors pateiktų reikalavimų ar šiaip atėjote anketą užpildyti "ant prikolo", prašau to nedaryti ir veltui negaišti mūsų laiko. Anketas pildyti N-16.   Slapyvardis žaidime: Tikras vardas: Amžius: Skypė ID: Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.:   INFO: Kad nukopijuoti, pažymėkite tekstą ir spauskite CTRL+C, o kad įklijuoti CTRL+V.   Anketos nebus tikrinamos, jei:   Jose nebus lietuviškų raidžių (ąčęėįšųūž); Parašyta informacija nebus aiški ir tvarkinga; Tekstas bus išryškintas įvairiomis spalvomis, stengiantis išsiskirti iš kitų.   Deja, anketą pildote ne į dailės pamokas, o į serverio prižiūrėtojo pareigas ir turite sužavėti ne teksto margumu, o minčių dėstymo kokybe, turite įrodyti, kuo esate pranašesnis už kitus. Anketai kurti atskirą temą, kurios pavadinimas - jūsų slapyvardis žaidime. Sėkmės!
 13. UZ nieka baninina zjbs :DD sia demo

  Atbanintas, tema rakinama.
 14. gALIT UNBAN D.B.C???? GAVO NETEISETA BANO