Mindaugas

Administratorius
 • Turinio skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Everything posted by Mindaugas

 1. Nepriimtas, pildyti anketas tik tie kurie turi jau 16m.
 2. Nepriimtas, nemačiau tavęs niekada serveryje, arba esi naujokas, pildyk kita syki  
 3. Big*

  Priimtas, susisiek per skype: mindaugasj22
 4. Agent 007

  Sveikas, nei karto nemačiau tavęs serveryje ir kiek matau esi naujokas, tad šiandien čia rytoj jau būsi kitur, siūlau daugiau projekte praleisti laiko, tada manau ir bus galima kažką pildyti.  Atmesta.
 5. Pasiūlymas

  Pasiūlei šias įdėjas, kurios jau yra įgyvendintos kituose projektuose, jokios čia idėjos. Idėjos turi būti unikalios tada manau butu kažkuom vertos susimastyti.
 6. Airidelis :D

  Priimtas, nes ir taip jau trūksta prižiūrėtojų.
 7. SaJaN į prižiūrietojų pareigas

  Nepriimtas! Tema rakinama.
 8. Cheatas

  Užblokuotas.
 9. Prižiūrėtojų anketa   Ieškomi atsakingi, protingi, aktyvūs žmonės, kurie norėtų tapti projekto dalimi bei palaikyti tvarką serveryje, taip pat ir prižiūrėti forumą, skundų skiltis, atsakyti žaidėjams į klausimus ar padėti, šiems prašant jūsų pagalbos per skype ar až. Turėsite būti pavyzdžiu kitiems žaidėjams, laikytis visų žaidėjams ir adminams nustatytų taisyklių be jokių išimčių ir prižiūrėti, kad kiti taip pat jų laikytųsi.   SVARBU: Jei norite tapti prižiūrėtoju serveryje, turite užpildyti šią anketą kuo geriau, kad ji kažkuo mus sužavėtų ir pranoktų kitų pretendentų pateiktas anketas. Bei tinklapyje teks būti ne ką mažiau aktyviems, nei serveryje. Jei manote, kad neatitinkate kurių nors pateiktų reikalavimų ar šiaip atėjote anketą užpildyti "ant prikolo", prašau to nedaryti ir veltui negaišti mūsų laiko. Anketas pildyti N-16.   Slapyvardis žaidime: Tikras vardas: Amžius: Skypė ID: Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.:   INFO: Kad nukopijuoti, pažymėkite tekstą ir spauskite CTRL+C, o kad įklijuoti CTRL+V.   Anketos nebus tikrinamos, jei:   Jose nebus lietuviškų raidžių (ąčęėįšųūž); Parašyta informacija nebus aiški ir tvarkinga; Tekstas bus išryškintas įvairiomis spalvomis, stengiantis išsiskirti iš kitų.   Deja, anketą pildote ne į dailės pamokas, o į serverio prižiūrėtojo pareigas ir turite sužavėti ne teksto margumu, o minčių dėstymo kokybe, turite įrodyti, kuo esate pranašesnis už kitus. Anketai kurti atskirą temą, kurios pavadinimas - jūsų slapyvardis žaidime. Sėkmės!
 10. UZ nieka baninina zjbs :DD sia demo

  Atbanintas, tema rakinama.
 11. HD ir kokybiškesni skin'ai

  Siūlykit
 12. ACE ir mini ace plugin [AMXX]

  Nebus įdėta, nes manau kad tai nereikalingas pluginas. Tema rakinama.
 13. HP už KILL

  Nebus įdėta. Tema rakinama
 14. FREE V.I.P Laiku

  Nebus įdėta, nes jau ir taip yra suteikiamos nemokamos privilegijos iki 2017-08.01 Tema rakinama
 15. Sveiki, noriu pranešti, jog mūsų serveryje bus suteikta nemokama VIP privilegija iki 2017-08.01, tad nedelskite ir prisijunkite: cs.csa.lt:27015 Akcijos laikas baigėsi!
 16. JailBreak [JB]

  Ateityje manau bus didesnis pasirinkimas.
 17. Free Banas.

  Pildyk anketą pagal pavyzdį su visais įrodymais ir demo failais.
 18. HD ir kokybiškesni skin'ai

  Bus ikelta šia savaite daugiau skinu.
 19. >> CSA.LT @ CS:GO Taisyklės   Žaidėjų taisyklės: 1. Draudžiama naudotis programomis, skriptais kurie palengvina žaidimą. 2. Įžeidinėjimai (nepagarba žaidėjų) netoleruojama 3. Draudžiama reklamuoti internetinius portalus, žaidimų serverius, kitokias prekes ar paslaugas iš anksto nesuderinus su administracija. 4. Draudžiama pasakinėti mirus. 5. Daryti reconnect, kad patekti į kitą komandą draudžiama! (po 3 kartu - baninama)   Užblokavimo laikas: Cheatinimas - Nuo 24val iki nuolatinio Ižeidinėjimas, keikimasis - nuo 10 iki 120min. Reklama - nuo 5 iki 10min. Pasakinėjimas mirus - nuo 5min iki 1val Reconnect - nuo 30min iki 4val.   Jei nusižengsi taisyklėms, Jums gresia užblokavimas!   
 20. UNBAN anketa

  UNBAN anketa 1. Jūsų nick žaidime; 2. Video įrodymas, .dem failas; 3. Informacija iš consoles, kai jus užbanino; 4. Aprašykite situaciją; 5. Serveryje buvote kaip NON-STEAM ar STEAM? Anketa bus atmesta, jeigu bus užpildyta ne pagal formą. (Svarbu: ne pagal formą anketos bus trinamos per 3 dienas) Demo failas randasi: Counter-Strike > cstrike direktorijoje. Arba gali būti kitaip randama: Valve > cstrike direktorijoje. Demo failas vadinasi: >> CSA.LT @ CS:GO.dem Prašyčiau demo failus kelti į www.zippyshare.com. Screenshot (ss) kelti į www.part.lt. UNBAN taisyklės ir jos bausmės 1. Pildant UNBAN anketą nenaudoti keiksmažodžių. (Anketa bus atmesta) 2. Demo failą dėkite iš to mapo, kuriame ir gavote baną. (Anketa bus atmesta ir atsiblokavęs žaidėjas gaus užblokavimą) 3. Komentuoti gali tik temos autorius ir forumo/žaidimo prižiūrėtojai. (Pašaliniams komentuoti draudžiama)
 21. Forumo Taisyklės

  Forumo Taisyklės   1. Nesikeikti, neįžeidinėti, negrasinti, gerbti visus forumo narius, administraciją, bei jų nuomonę. 2. Prieš kuriant naują temą paieškokit per paiešką, ar tokios temos jau nėra sukurtos. 3. Temas kurti joms skirtose skiltyse. Pavadinimas turi būti tinkamas, ir atspindėti turinio esmę. 4. Temų atsakymuose rašyti pilnus, aiškius, turiningus tekstus, arba nieko nerašyti. 5. Bendras parašo plotis turi neiškraipyti puslapio išvaizdos, jog netrukdytu kitiems nariams. 6. Nereklamuoti kitų svetainių, išskyrus vaizdo įrašus, nuotraukas, dainas, naujienas, žaidimų profilius. 7. Draudžiamą nariams siuntinėti masiškai daug asmeninių žinučių, su nepageidaujamu turiniu. 8. Draudžiama kurti papildomą registraciją norint suteikti reputaciją, ar bet kokius panašius dalykus. 9. Norint pašalinti savo pranešimą, apie tai reikia pranešti administracijai parašius į asmenine žinutę. 10. Nesilaikant forumo taisyklių, Jūsų žinutės bus trinamos, o profilis užblokuotas.