Kayn (Kor) į prižiūrėtojų gretas

2 pranešimų šioje temoje

1. Slapyvardis žaidime: Kayn (Kor)
  2. Tikras vardas: Laurynas
  3. Amžius: 17
  4. Skypė ID: avokadas.ananasas
  5. Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Šiuo metu , projekta varda pamačiau pirma kart Supergames.lt (žaidimų forumo tinklalapį) , tai sugalvojau užsukti ir prisiminti Counter-strike 1.6 žaidimo esme , o jei prie esmės projekte esu apie - 1h
  6. Kiek laiko per dieną skirsite serveriui? Čia priklauso kiek laiko bus , tačiau manau bus skiriama 2-4h.
  7. Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Mano manymu , truksta jums prižiūrėtojų , kurie padėtu vystyti projekta. O viskas kita priklauso nuo jūsų , nesu tas pagirirunas ir girti tik save. (visi esame lygus) . 
  8. Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan.: Kągi esu Laurynas , 17-likos metų. Counter-strike žaidžiau kažkur prieš 1-2 men. Turėjau tiek savo projektu , tiek dirbau ties kitais projektas. Ties prižiūrėtojų pareigom problemu neiškiltu. (Jei kas domins labiau , parašykit temoje atsakysiu).
0

Dalintis šį pranešimą

Nepriimtas, nemačiau tavęs niekada serveryje, arba esi naujokas, pildyk kita syki :) 

0

Dalintis šį pranešimą

Ši tema yra užrakinta.