#KuKu*_* į CSA.LT prižiūrėtojų gretas

2 pranešimų šioje temoje

d0455043549a02f9320cc40e6b2c1efa940.png

Slapyvardis žaidime: #KuKu*_*

Tikras vardas: Modestas

Amžius: 15-iką 2001-09-14

Skypė ID: mbudulis

Kiek laiko žaidžiate CSA.LT serveryje? Serveryje esu naujokas, pradėjau žaisti prieš keletą dienų ir iškarto pastebėjau, kad trūksta prižiūrėtojų, tai pat ir pagalbos Mindaugui iš prižiūrėtojų pusės.

Kiek laiko per dieną skirsite serveriui?  1-2valandas dieną, naktimis 1h, būnant namie ir ilgiau.

Kodėl būtent jus turėtume priimti į prižiūrėtojus? Nesu tas pats geriausias prižiūrėtojas, kuriems nebūtu šansų prieš manę, bet galiu pasigirti tuo, kad esu labai į savo paskirtas pareigas žiurintis žmogus. esu bendraujantis, to reikia prižiūrėtojui, pagelbėjų kai to labai reikia, nesikeikių / neįžeidinėjų kitų (išskyrus, jeigu jie tikrai jau peržengė ribą). Tai pat kaip ir jau sakiau trūksta tvirto prižiūrėtojų komandos kuri padėtu ir administracijai ir prižiūrėtu serverį, tai aš ir prisidėčiau prie to. Pliusas manyje yra ir tai, kad galiu kalbėti 4-iomis kalbomis t.y (Lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių) tuo noriu pasakyti, kad jeigu ateis iš kitų šalių žaidėjai ir prašys pagalbos mano parašytomis kalbomis jiems galėsiu padėti.

Parašykite visą kitą, jūsų manymu aktualią informaciją apie save, savo pasiūlymus, įdėjas ir pan. Esu Modestas, man 15-iką metų, jau 3 metus gyvenu vokietijoje, laisvalaikis mano yra draugai, sportas, tai pat ir kompiuteris, esu savim pasitikintis žmogus, nepalieku problemos neišsprestos, kilus klausimams padedu kiek galiu, paskirta darbą atliekų iki galo.

Taipogi laukių ir forumo lankytojų komentarų ar aš esu tinkamas prižiūrėtojas šiam serveriui, labai ačiū ir sėkmės kitiems pildantiems.

SU PAGARBA MODESTAS (#KuKu*_*)

0

Dalintis šį pranešimą

Nepriimtas, pildyti anketas tik tie kurie turi jau 16m. :)

0

Dalintis šį pranešimą

Ši tema yra užrakinta.